AdvertisementWyciekają tytuły kolejnych odcinków 6. sezonu „Gry o tron”

W ubiegłym tygodniu HBO oficjalnie podało do informacji, jaki tytuł będzie nosił pierwszy odcinek szóstego sezonu „Gry o tron”. Odcinek, który w Stanach Zjednoczonych wyemitowany zostanie 24 kwietnia, a w polskiej telewizji pojawi się dzień później, zatytułowano „The Red Woman”. Teraz do sieci wyciekły tytuły kolejnych odcinków sezonu szóstego. Za donosem stoi amerykański serwis geeklyinc.com, akcentujący przy tym wiarygodność własnych źródeł, jak i autentyczność przekazywanych treści.

0graotron

Drugi odcinek szóstego sezonu nosił będzie tytuł „Home”. Trzeci natomiast – „Oathbreaker” (krzywoprzysięzca). Geeklyinc wiąże tytuły z wydarzeniami, jakie rozegrały się w serialu w ciągu ostatnich sezonów. Do tytułowego domu powrócić mogłyby przynajmniej trzy postaci: Sam, Rickon, albo Bran. Krzywoprzysięzcami mają szansę zostać liczni bohaterowie – długa jest lista postaci z „Pieści Logu i Ognia”, które dopuściły się złamania konkretnej przysięgi.

Ostatni, piąty sezon „Gry o tron” zakończył swoją emisję w połowie czerwca ubiegłego roku i przyniósł twórcom cztery nagrody Emmy.

https://www.youtube.com/watch?v=IxI8aPISq8I

Źródło: geeklyinc.com / Ilustracja wprowadzenia: okdiario.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?