„Iron Fist” – nowe szczegóły i wypowiedź aktora!

Danny Rand spędził aż dziesięć lat w mistycznym mieście K’un-Lun na łamach komiksów ze stajni Marvel Comics. Zatem Finn Jones („Gra o tron”), który wcieli się w rzeczonego bohatera w zbliżającej się wielkimi krokami serii stacji Netflix pt. „Iron Fist”, również musiał poczuć na własnej skórze długoletni i wykańczający trening. Podczas wywiadu z przedstawicielami EW aktor zdradził, że znajduje się obecnie w trakcie ćwiczeń – podobno jest już półmetku – i jeszcze w ogóle nie miał okazji założyć ikonicznego stroju.

Obecnie przechodzę fizyczny trening, który przygotowuje mnie do roli Iron Fista. Każdy dzień ostatniego miesiąca rozpoczynałem od dwu i półgodzinnych ćwiczeń związanych ze sztukami walki, którymi są kung-fu i wushu zmiksowane z odrobiną tai-chi i innymi rzeczami. Po południu mam trening siłowy pod opieką specjalisty, który pomaga mi w nabraniu odpowiedniej masy i postury do roli Danny’ego Randa. Z kolei wieczorami biorę udział w lekcjach medytacji i uczę się filozofii buddyjskiej.

Jones powiedział również, co tak naprawdę skłoniło go do bohatera produkcji, a także co sprawi, że będzie on interesujący dla widzów na ekranie.

Kocham tę postać. Do produkcji przyciągnął mnie właśnie Danny Rand i jego historia. Podoba mi się sposób bycia Iron Fista. To superbohater o ogromnym sercu, który związany jest również z elementami duchowymi. Myślę, że odgrywanie tej postaci będzie naprawdę ekscytującym doświadczeniem, ponieważ łączy on dwie sprzeczności. Z jednej strony Danny Rand pochodzi z zamożnej rodziny, jest przecież miliarderem, a z drugiej spędził szmat czasu w tajemniczej miejscowości K’un-Lun, gdzie nauczył się sztuki walki oraz buddyjskiej filozofii. Połączenie tych sprzeczności będzie naprawdę fajnym wyzwaniem do zagrania.

Iron Fist by Augusto Venturi Gutis

Zobacz również: David Wenham jako Harold Meachum w nadchodzącym „Iron Fist”!

Obsada nowego serialu Netflixa składa się obecnie z następujących gwiazd – David Wenham (Harold Meachum) Finn Jones (Danny Rand/Iron Fist) i Jessica Henwick (Colleen Wing).

Produkcja „Iron Fist” to już trzeci serial wliczający się do MCU (ang. Marvel Cinematic Universe), będący owocem współpracy rzeczonego wyżej studia z platformą Netflix. Seria podąża śladami Danny’ego Randa (Jones), który powraca do Nowego Jorku po latach nieobecności. Bohater mierzy się z przestępczością korumpującą ukochane przez niego miasto, wykorzystując do jego zwalczania swoje mistrzowsko opanowane kung-fu, a także zdolność do wzywania niesamowitej, ognistej Żelaznej Pięści (ang. Iron Fist).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?