Advertisement„Jess i Chłopaki” z zielonym światłem na kolejny sezon

Bohaterowie serialu „Jess i chłopaki” mają kolejny powód żeby świętować. Stacja Fox oficjalnie ogłosiła że komedia powróci w szóstym sezonie. Oto, co na temat serialu powiedział prezes stacji, David Madden:

Każdy serial komediowy powinien aspirować do tego, co osiągnęła Liz Meriwether w „Jess i chłopaki”. Razem z brawurowymi dialogami oraz dowcipnymi występami utalentowanej obsady, a także z ujmującą historią. Siła serialu tkwi w dużej kreatywności i chcemy pogratulować jego twórcom dotarcia do setnego odcinka. Nie możemy się doczekać kolejnego wywrotowego, zabawnego rozdziału w życiu serialowych bohaterów.

New Girl

Zobacz także: Wyciekają tytuły kolejnych odcinków 6. sezonu „Gry o tron”

Serial „Jess i Chłopaki” zaszokował w piątym sezonie pojawieniem się postaci granej przez Megan Fox w zastępstwie za bohaterkę Zoey Deschanel, która w czasie zdjęć przebywała na urlopie macierzyńskim. Obecnie trwa piąta seria komedii autorstwa Elizabeth Meriwether.

Źródło: tvline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?