AdvertisementThe Defenders – nowe szczegóły serialu

Marco Ramirez i Douglas Petrie, czyli główni scenarzyści drugiego sezonu Daredevila, objęli tę samą funkcję przy produkcji serialu The Defenders. Dla przypomnienia, mini seria połączy razem Diabła z Hell’s Kitchen, Jessicę Jones, Luke’a Cage’a i Iron Fista. Według zapowiedzi wróg, z którym się zmierzą będzie potężniejszy niż ktokolwiek wcześniej. Szef Marvel TV powiedział:

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zebrania naszych bohaterów w epickiej opowieści napisanej przez Douga i Marco, których praca nad Daredevilem mówi sama za siebie. Oni tworzą scenariusz i produkują nie tylko napakowany akcją serial. Wprowadzają też element humorystyczny i wkładają w to dużo serca, a właśnie to czyni z nas Marvela. 

Zobacz również: Mr. Robot – zwiastun 2. sezonu

Charlie Cox na powrót wcieli się w postać Daredevila, Krysten Ritter pojawi się jako Jessica Jones, Mike Colter jako Luke Cage, a Finn Jones zagra Iron Fista. 

Drugi sezon serialu Dearedevil można oglądać za pośrednictwem Netfliksa od 18 Marca. Luke Cage zadebiutuje 30 Września, a Jessica Jones dostała zamówienie na drugi sezon na początku roku. 

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia i zdjęcie: Netflix

 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?