Vice Principals – nowy teaser serialu HBO

Stacja HBO zaprezentowała drugi teaser swojej nowej komedii serii Vice Proncipals, który zapowiada się rewelacyjnie. Materiał znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=bPs33txZ5G0

Zobacz również: Tata kontra Tata – Will Ferrel i Mark Wahlberg powrócą w sequelu

Vice Principals jest czarną komedią opowiadającą historię dwóch wicedyrektorów pewnego liceum. Danny McBride (Boski Chillout) gra w produkcji Neala Gamby’ego – rozwiedzionego zastępcę kierownika szkoły. Bohater odpowiedzialny jest za utrzymywanie w niej dyscypliny. W serialu pojawi się również Walton Goggins (Nienawistna Ósemka) jako Lee Russell, który jest drugim bezpośrednim podwładnym dyrektora. Bohater zajmuje się sprawami dotyczącymi nauczania i jest naczelnym wrogiem Gamby’ego w omawianej serii.

W obsadzie serialu znajdują również: Georgia King, Busy Philipps, Shea Whigham, Kimberly Hebert Gregory i Sheaun McKinney. Produkcja została stworzona przez Danny’ego McBride’a i Jody’ego Hilla.

Vice Principals pojawi się na HBO dopiero w lipcu. Seria będzie się składać z 18 półgodzinnych odcinków podzielonych na dwa sezony.

Źródło: gekktyrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?