3. sezon Watahy oficjalnie potwierdzony!

Przed kilkoma dniami w Internecie pojawiło się dużo spekulacji na temat 3. sezonie popularnego serialu Wataha. Dziś informacja te została oficjalnie potwierdzona.

Rebrow i inni bohaterowie na pewno powrócą do nas w cenionym serialu HBO. Jak się dowiedzieliśmy również, stacja nie planuje nakręcenia kolejnego sezonu produkcji Pakt, w której zagrali m.in. Marcin Dorociński, Zbigniew Zamachowski i Adam Woronowicz. Wygląda na to, że fanom muszą wystarczyć epizody dostępne na platformie. Wiemy także, że najchętniej oglądaną polską produkcją HBO w roku 2018 jest składający się z ośmiu odcinków serial Ślepnąc od świateł, będący ekranizacją powieści Jakuba Żulczyka.

Fot: Tomasz Rewers

Zobacz również: Ślepnąc od świateł – recenzja miniserialu HBO!

Wataha z sukcesem była emitowana w 15 krajach, w których obecne jest HBO Europe, m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i w Chorwacji. Była też prezentowana na festiwalu Series Mania w Paryżu. Drugi sezon serialu HBO Wataha ponownie dział się w Bieszczadach, cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa. Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju. Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Wszystko zmienia się, gdy nagle znika przyjaciółka Rebrowa – Marta (Anita Jancia Prokopowicz), a w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donchenko).

Co wydarzy się w 3. sezonie? Czekamy na więcej informacji!

Źródło: Movies Room/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały promocyjne serialu

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?