Arrow i The Flash – nowe plakaty promujące przyszłotygodniowe odcinki!

W przyszłotygodniowych epizodach serialu Arrow i The Flash będzie się działo naprawdę sporo. Zresztą obie produkcje nieuchronnie zbliżają się do końca. W związku z tym stacja The CW postanowiła udostępnić nowe plakaty promujące dwudzieste epizody omawianych seriali. Znajdziecie je poniżej wraz z opisami. 

Plakaty 1

Zobacz również: Arrow – zwiastuny 20. odcinka 4. sezonu serialu!

20. odcinek Arrow zatytułowany jest Genesis, a jego opis brzmi następująco: Podczas gdy Oliver i Felicity poszukają niemal magicznego rozwiązania na pokonanie Darhka (gościnnie Neal McDonough), napędzany żądzą zemsty Diggle udaje się bezpośrednio do miejsca pobytu Andy’ego (gościnnie Eugene Byrd), pragnąc skonfrontować się ze swoim bratem. Tymczasem Alex (gościnnie Parker Young) zabiera Theę na wakacje, które szybko przeobrażają się w prawdziwy koszmar.

Odcinek wyreżyserował Gregory Smith na podstawie scenariusza sporządzonego przez Oscara Balderrama i Emilio Ortegę Aldricha.

Premiera dwudziestego odcinka czwartego sezonu serialu Arrow pt. Genesis już 4 maja.

Plakaty 2

Zobacz również: The Flash – zwiastuny 20. odcinka 2. sezonu serialu!

20. odcinek The Flash zatytułowany jest Rupture, a jego opis brzmi następująco: BOHATER Z KOMIKSÓW ZE STAJNI DC – RUPTURE – UDAJE SIĘ DO CENTRAL CITY WRAZ Z ZOOMEM – Zoom (gościnnie Teddy Sears) powraca na Ziemię-1 z zamiarem przejęcia kontroli nad Central City. Barry i Wells wpadają na skrajnie niebezpieczny plan, dzięki któremu bohaterem będzie w stanie pokonać swojego najtwardszego dotąd przeciwnika. Jednakże zwlekający z decyzją Barry sięga po opinię swoich ojców. Henry (gościnnie John Wesley Shipps) jest zdecydowanie przeciwny narażaniu przez własnego syna życia, podczas gdy Joe uważa, że jego wychowanek bez problemu sobie poradzi z wyzwaniem. Sprzeczna poglądy obu panów doprowadzają do dość napiętej sytuacji. Tymczasem Cisco doznaje szoku, gdy wyczuwa złoczyńcę z Ziemi-2 – Rupture, który okazuje się sobowtórem jego brata – Dante’ego (gościnnie Nicholas Gonzalez). Przestępca przybywa na Ziemię-1 w celu wymierzenia sprawiedliwości za śmierć Reverba. Z kolei Iris decyduje się powiedzieć Barry’emu o swoich uczuciach do niego.

Epizod wyreżyserował Armen V. Kevorkian na podstawie scenariusza sporządzonego przez Kai Yu Wu i Lauren Certo.

Kolejny odcinek serialu The Flash, a mowa tutaj o Rupture, zadebiutuje na małych ekranach 3 maja. Epizod zostanie wyświetlony tradycyjnie przez stację The CW.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – SpoilerTv.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?