(AKTUALIZACJA: doszły nowe fotosy) Iron Fist – Finn Jones gotowy do boju na nowym zdjęciu z planu!

Ciągle nie ma śladu po sławnym stroju Danny’ego Randa, a rzeczony superbohater na poniższym zdjęciu w żadnym wypadku nie przypomina groźnego mistrza kung-fu. Jednakże kręcenie produkcji trwa w najlepsze, więc już niedługo powinniśmy dostać fotosy ikonicznej postaci w charakterystycznym przebraniu.

Finn Jones gotów do walki

AKTUALIZACJA: W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu produkcji, które możecie zobaczyć poniżej. Fotosy zostały udostępnione przez portal ComingSoon.net. Zapraszamy do oglądania!

ifs01

ifs02

ifs03

ifs04

ifs05

ifs06

ifs07

ifs08

ifs09

ifs10

ifs11

ifs12

ifs13

ifs14

ifs15

ifs16

Zobacz również: Iron Fist – kolejne zdjęcia z planu!

Obsada nowego serialu Netflixa składa się obecnie z następujących gwiazd: David Wenham (Harold Meachum) Finn Jones (Danny Rand/Iron Fist), Jessica Henwick (Colleen Wing) Jessica Stroup (Joy Meachum) i Tom Pelphrey (Ward Meachum).

Produkcja Iron Fist to już trzeci serial wliczający się do MCU (ang. Marvel Cinematic Universe), będący owocem współpracy rzeczonego wyżej studia z platformą Netflix. Seria podąża śladami Danny’ego Randa (Jones), który powraca do Nowego Jorku po latach nieobecności. Bohater mierzy się z przestępczością korumpującą ukochane przez niego miasto, wykorzystując do jego zwalczania swoje mistrzowsko opanowane kung-fu, a także zdolność do wzywania niesamowitej, ognistej Żelaznej Pięści (ang. Iron Fist).

Źródło: ComicBookMovie.com; ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?