Advertisement
banner

Scream – pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu!

Nareszcie mamy przyjemność zaprezentować pierwszy pełnoprawny zwiastun 2. sezonu serialu Scream! Czekacie?

https://www.youtube.com/watch?v=JC08SL7r9rs

Zobacz również: Dredd – Karl Urban o możliwym serialu

Opis produkcji: Kolejny sezon zacznie się od powrotu Emmy do Lakewood po kilku miesiącach nieobecności, podczas których dziewczyna próbowała dojść do siebie po wszystkich okropieństwach pierwszego sezonu. Mieszkańcy miasteczka po przybyciu do niego wspomnianej protagonistki obchodzą się z nią, jak z jajkiem, kwestionując przy tym stan psychiczny bohaterki. Tymczasem Audrey stara się ukryć swoje powiązania z zabójcą, lecz pada ofiarą szantażu. Pewna osoba zna całą prawdę i w każdej chwili może ją ujawnić. Sekrety skrywają również Brooke i Jake. Jednym z nich jest ich kwitnący romans, który starają się za wszelką cenę zachować w tajemnicy przed burmistrzem Maddoxem. Ponadto Noah coraz bardziej zbliża się do poznania prawdy na temat makabrycznych mordów z pierwszego sezonu. Jednakże mroczna przeszłość Lakewood raz jeszcze postanawia dać o sobie znać – psychologiczna gra psychopatycznego zbójcy powraca. Strzeżcie się zatem bohaterowie Lakewood, staniecie bowiem jeszcze raz w burzy wzajemnych zdrad i rozlewu krwi.

Regularna obsada serialu składa się z następujących osób: Willa Fitzgerald (Emma), John Karna (Noah), Tom Maden (Jake), Tracy Middendorf (Maggie), Amadeus Serafini (Kieran), Bex Taylor-Klaus (Audrey) i Carlson Young (Brooke). Nowymi twarzami w obsadzie obrazu grozy zostali: Kiana Lede, Santiago Segura, Anthony Ruivivar, Austin Highsmith, Sean Grandillo i Karina Logue.

Z kolei producentami wykonawczyni oraz showrunnerami drugiego sezonu serialu są Michael Gans i Richard Register. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również Harvey i Bob Weinsteinowie, a także Wes Craven, Tony DiSanto, Liz Gateley, Marianne Maddalena i Cathy Konrad.

Krzyk

Scream powróci na małe ekrany już 30 maja 2016 roku, czyli w poniedziałek. Serial zostanie oczywiście wyświetlony przez stację MTV.

Źródło: Bloody-Disgusting.com / Ilustracja wprowadzenia – mat. prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?