Vice Principals – Bill Murray w nowym teaserze serialu HBO

HBO zaprezenował dzisiaj nowy, krótki teaser swojej najnowszej komedii pt. Vice Principals.  Zapowiedź ujawniła właśnie, że Bill Murray wciela się w odchodzącego na emeryturę dyrektora szkoły. Materiał znajdziecie poniżej.

Vice Principals jest czarną komedią opowiadającą historię dwóch wicedyrektorów pewnego liceum. Danny McBride (Boski Chillout) gra w produkcji Neala Gamby’ego – rozwiedzionego zastępcę kierownika szkoły. Bohater odpowiedzialny jest za utrzymywanie w niej dyscypliny. Z kolei, Walton Goggins (Nienawistna Ósemka) w roli Lee Russella jest drugim bezpośrednim podwładnym dyrektora. Bohater zajmuje się sprawami dotyczącymi nauczania i jest śmiertelnym wrogiem Gamby’ego. Obaj walczą o stanowisko dyrektora szkoły. Obaj są w stanie zrobić wszystko aby zostać nowym szefem swojej szkoły.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=kZ18TfF4Fl8

Zobacz również: Nice Guys. Równi goście – kolejny zwiastun filmu

W obsadzie serialu znajdują również: Georgia King, Busy Philipps, Shea Whigham, Kimberly Hebert Gregory i Sheaun McKinney. Produkcja została stworzona przez Danny’ego McBride’a i Jody’ego Hilla.

Vice Principals pojawi się na HBO dopiero w lipcu. Seria będzie się składać z 18 półgodzinnych odcinków podzielonych na dwa sezony.

Źróeło: nerdist.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?