AdvertisementFox zamawia Egzorcystę, Zabójczą Broń i inne

Znamy już sześć nowych seriali, które pojawią się w ramówce telewizji FOX w sezonie 2016/2017. Pełna lista poniżej. 

A.P.B. – bilioner kupuje posterunek policji z problemami, po tym jak jego bliski przyjaciel zostaje zamordowany. Ekscentryczny bohater będzie próbował naprawić podejście policjantów do pracy. 

Egzorcysta – współczesne spojrzenie na powieść Williama Blatty’ego. Projekt opisywany jest, jako psychologiczny thriller, w którym będziemy śledzić dwóch różnych mężczyzn, zajmujących się jednym przypadkiem przerażającego demonicznego opętania. W rolach głównych znaleźli się Ben Daniels, który zagra Ojca Marcusa, oraz Alfonso Herrera, który wcieli się w postać Ojca Thomasa. Do panów dołączyła Geena Davis. Aktora zagra Angelę Rance – wyniosłą kobietę, która stoi na czele, zmagającej się z problemami, rodziny.

Zobacz również: TOP 12 – Najlepsze piloty seriali 2016/2017

Zabójcza Broń – serial podąża śladami Martina Riggsa (Clayne Crawford), byłego oficera Navy SEAL, a obecnie piekielnie dobrego policjanta, który przeprowadza się z Texasu do Los Angeles po tragicznej śmierci żony i synka. Podejmując próbę odbudowania sobie życia, bohater kończy z zupełnie nowym partnerem – Rogerem Murtaugh (Damon Wayans Sr.). Czarnoskóry detektyw, który akurat doszedł do siebie po niedawnym zawale, pragnie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzić w miarę spokojne życie, co okaże się wręcz niemożliwe przy jego szalonym koledze po fachu.

Making History – grupa przyjaciół podróżuje w czasie, aby dowiedzieć się prawdy o przeszłości, co komplikuje ich życia w 2016 roku. Cofają się do największych wydarzeń, próbują rozwiązać swoje problemy osobiste, a historia i popkultura komicznie się zderzają. W obsadzie Adam Pally, Leighton Meester i Yassir Lester. 

Zobacz również: Guilty pleasures, czyli dlaczego oglądamy złe seriale

The Mick – Kaitlin Olson wciela się w twardo stąpającą po ziemi kobietę, która przeprowadza się do Greenwich, aby wychować rozpieszczone dzieci swojej bogatej siostry, która uciekła z kraju, żeby uniknąć więzienia. 

Pitch – Kylie Bunbury wciela się w młodą miotaczkę, która zostaje pierwszą kobietą grającą w profesjonalnej lidze baseballa. 

Po który serial sięgnięcie? 

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: FOX

 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?