Advertisement
banner

CBS, NBC, Fox, Freeform i MTV – kolejne anulowane i nowe seriale!

Wczoraj informowaliśmy, między innymi o anulowaniu Agentki Carter czy Castle przez ABC. Wiadomo również, że Supergirl przenosi się do The CW i to tam zobaczymy drugi sezon serialu. Okazuje się, że nie był to koniec poczynań amerykańskich telewizji, które znów anulowały seriale, zamówiły nowe i przedłużyły stałe pozycje w ramówce. Nowa produkcja Freeform, Recovery Road, nie przypadła widzom do gustu i zdecydowano o jej zakończeniu po pierwszym sezonie. Zaskakującą decyzją jest anulowanie Faking It przez MTV. Powodem ma być niska oglądalność, która ostatnio wyniosła zaledwie 530 tysiące widzów. Fox z kolei przedłużył, uwielbiane przez wielu, Sleepy Hollow o czwarty sezony. Jak wiadomo, Nicole Beharie (Abbie Mills) opuściła serial, dlatego powstanie kolejnych odcinków stało pod znakiem zapytania. 

Zobacz również: ABC, CBS, The CW, Fox i NBC – nowe, anulowane i przedłużone seriale!

Adding four new series for the 2016-17 broadcast season.

NBC anulowało większość seriali, które zadebiutowały tego sezonu, czyli Heartbeat, Crowded, Telenovela, i Game of Silence. Pożegnamy się też z Undateable. Oprócz kilku ogłoszonych wcześniej produkcji, stacja zdecydowała się zamówić kolejne – Timeless, Midnigh, Texas, Marlon i Great News. Pierwszy z nich to dramat, w którym trzech bohaterów podróżuje w czasie, aby zapobiec zmianie przyszłości. W obsadzie znaleźli się Matt Lanter, Abigail Spencer i Goran Visnjic. Wydaje się, że w USA zapanowała nowa moda na podróże w czasie, ponieważ Timeless jest kolejnym, po Making History i Time After Time, które będą o tym traktować. Midnight, Texas jest oparty na książce Charlaine Harris (Czysta Krew). Serial opowie o mężczyźnie medium, który postanawia osiąść w małym miasteczku, gdzie twoim sąsiądem może być wampir, wilkołak, a nawet anioł. Opisywany jest, jako połączenie Twin Peaks i Czystej Krwi. Marlon to komedia, która została oparta na życiu Marlona Wayansa, a Great News na karierze Tracey Wigfield. 

Zobacz również: TOP 12 – Najlepsze piloty seriali 2016/2017

TIMELESS -- "Pilot" -- Pictured: (l-r) Malcolm Barrett as Rufus Carlin, Matt Lanter as Wyatt Logan, Abigail Spencer as Lucy Preston -- (Photo by: Joe Lederer/NBC)

CBS zamówiło dodatkowo aż 6 nowych seriali – Training Dog, Bull, Pure Genius, MacGyver, Man with a Plan i The Great Indoors. Pierwszy z nich opowie o historii, która dzieje się 15 lat po wydarzeniach z filmu o tym samym tytule, kiedy młody oficer LAPD zostaje partnerem skorumpowanego policjanta. Bull skupi się na życiu Dra Phila McGrawa, który zasłynął z prowadzenia jednego z talk show. Pure Genius opowie o młodym techniku z Silicon Valley, który zatrudnia chirurga z przeszłością, aby otworzyć szpital, gdzie będzie panować „nowe podejście” medyczne. Nowy Mac Gyver ma skupić się na dwudziestokilkuletnim tytułowym bohaterze, który zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, gdzie wykorzysta swój talent do zapobiegania zagrożeniom w niekonwencjonalny sposób. W Man with a Plan zobaczymy przedsiębiorcę (Matt LeBlanc), który po powrocie jego żony do pracy, uświadamia sobie, że wychowanie dzieci jest zdecydowanie większym wyzwaniem niż myślał. Z kolei w The Great Indoors główny bohater jest reporterem dla The Great Outdoors, dla którego wspinał się po górach, walczył z niedźwiedziami i generalnie prowadził ekscytujące, pełne przygód życie. Po przebyciu kontuzji, zostanie zmuszony do objęcia posady za biurkiem w dziale cyfrowej publikacji i mediów społecznościowych. Tam zostanie otoczony przez znacznie młodszych od siebie ludzi, którzy mają zupełnie inne podejście do życia i świata. 

źródło: tvline.com, ew.com, hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: Fox

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?