Advertisement

39 i pół tygodnia – TVN opublikował czołówkę serialu z Tomaszem Karolakiem

39 i pół tygodnia to powracająca po latach kontynuacja popularnej produkcji TVN 39 i pół. Stacja zaprezentowała czołówkę, a z facebookowego fanpage’a producenta Watchout Studio dowiadujemy się, że serial zadebiutuje w telewizji już 8 września.

Serial będzie kontynuował losy niespełnionego muzyka rockowego Darka Jankowskiego. Tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

Zobacz również: Wiedźmin – co wiadomo o serialu po zwiastunie? Analiza teasera produkcji fantasy Netflixa

fot. TVN/Agnieszka Jurek

W roli głównej Darka Jankowskiego powraca Tomasz Karolak, któremu będzie towarzyszyć pokręcona rodzina: Daria Widawska (ukochana Darka), Alan Andersz (syn), Marina Łuczenko-Szczęsna (córka) i Magdalena Lamparska (synowa). Ponownie zobaczymy również Wojtka Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. Pojawią się także nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę i debiutującą Maję Seklecką w roli najmłodszej córki Darka. Do obsady „39 i pół tygodnia” dołączą również: Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Producentem wykonawczym serialu „39 i pół tygodnia” na zlecenie TVN jest Watchout Studio. Producentami są: Justyna Pawlak (Watchout Studio) i Maciej Wójcik (TVN). Odcinki reżyserują Aleksander Pietrzak oraz Maciej Migas. W zespole scenariuszowym pracującym nad serialem są: Hanna Węsierska, Przemysław Jurek, Karolina Szymczyk-Majchrzak oraz Tomasz Cichoń i Doman Nowakowski (autor oryginalnego pomysłu na serial), a całość prac literackich nadzoruje Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz.  Autorem zdjęć jest Paweł Flis, za montaż odpowiada Jarosław Barzan, a za muzykę Łukasz Targosz.

Premiera w TVN 8 września.

 

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: fot. TVN/Agnieszka Jurek

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?