Mega Man – nowy animowany serial w 2017 roku?

Wytwórnie DHX Media Ltd. i Dentsu Entertainment USA, Inc. ogłosiły wczoraj, że zamierzają wspólnymi siłami opracować, wyprodukować oraz zająć się dystrybucją zupełnie nowego animowanego serialu opartego na przygodach Mega Mana – kultowej postaci z serii gier wideo Capcomu.

Projekt tworzony jest z myślą o młodszych odbiorcach. Twórcy zamierzają za pośrednictwem swojego dzieła wprowadzić do świata legendarnego bohatera postać o imieniu Aki Light – alter ego Mega Mana, który opisany jest jako zwyczajny, optymistyczny robot-uczeń. Kiedy zostaje aktywowany, jego skóra ulega przemianie w procesie lawiny komputerowych kodów i wizualnych fajerwerków w niebieski kostium będący odporną na uszkodzenia niebieską nano-zbroją zawierającą zamiast jednego ramienia ikoniczne działo znane fanom jako Mega Buster oraz charakterystyczny kask. Oto omówiony bohater:

3187 1.7

Zobacz również: Witajcie w świecie absurdu – powstaje adaptacja gry wideo pt. Tetris!

Data premiery nowego animowanego serialu pt. Mega Man zaplanowana jest na 2017 rok, co zbiega się z 30. rocznicą omawianej serii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?