Vice Principals – nowy zwiastun oraz materiał zza kulis serialu!

Stacja HBO opublikowała nowy zwiastun (z udziałem Billa Murraya!) nadchodzącego wielkimi krokami serialu pt. Vice Principals oraz materiał zza jego kulis. Rzeczone klipy znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=58XtN9ECoPg

https://www.youtube.com/watch?v=pU3nCAv-Yrw

Zobacz również: Vice Principals – Bill Murray w nowym teaserze serialu HBO

Produkcja została stworzona przez Danny’ego McBride’a i Jody’ego Hilla. Vice Principals jest czarną komedią opowiadającą historię dwóch wicedyrektorów pewnego liceum. McBride gra w produkcji Neala Gamby’ego – rozwiedzionego zastępcę kierownika szkoły. Bohater odpowiedzialny jest za utrzymywanie w niej dyscypliny. W serialu pojawi się również Walton Goggins jako Lee Russell, który jest drugim bezpośrednim podwładnym dyrektora. Bohater zajmuje się sprawami dotyczącymi nauczania i jest naczelnym wrogiem Gamby’ego w omawianej serii.

W obsadzie serialu znajdują również: Georgia King, Busy Philipps, Shea Whigham, Kimberly Hebert Gregory i Sheaun McKinney.

Vice Principals 1

Vice Principals pojawią się na stacji już 17 lipca po premierze drugiego sezonie serialu Gracze. Seria będzie się składać z 18 półgodzinnych odcinków podzielonych na dwa sezony.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – mat. prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?