Advertisement

Święte gry – Indyjski Ojciec chrzestny nadchodzi!

Platforma Netflix niedawno oficjalnie zapowiedziała swój nowy projekt, którym okazuje się serial oparty na motywach docenionego przez krytyków bestsellera pt. Święte gry spod pióra jednego z czołowych indyjskich pisarzy, czyli Vikrama Chandry. Twórcy nadchodzącej serii nakręcą dzieło w ojczyźnie rzeczonego autora. Angielsko-indyjskie przedsięwzięcie zostanie wyprodukowane we współpracy z Phantom Films (jedna z czołowych firm produkcyjnych w Indiach). Omawiany serial trafi na platformę Netflix i będzie dostępny globalnie dla jej użytkowników zaraz po ukończeniu.

Elisabetta Villa Getty Images

Zobacz również: Dorwać małego – przygotujcie się na nowy serial oparty na powieści Elmore’a Leonarda!

Akcja dzieje się w Mumbaju. Święte gry zagłębiają się w skomplikowaną, miejską sieć zorganizowanej przestępczości, korupcji, polityki i szpiegostwa, które są podwalinami ekonomicznego renesansu Indii. Jest to niezrównane arcydzieło o niebywałym bogactwie i władzy przeplatających się z życiem uprzywilejowanych, popularnych, nieszczęsnych i spragnionych krwi.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?