Matthew McConaughey chce powrócić do Detektywa

Po katastrofalnym, równo zjechanym od góry do dołu przez krytyków jak i widzów drugim sezonie serialu Detektyw stacja HBO uznała, że produkcja nie doczeka się kolejnych epizodów. Jednakże szum wokół tytułu nie maleje i ostatnio nawet odtwórca głównej roli z kultowej już pierwszej serii, Matthem McConaughey, przyznał w wywiadzie, że chętnie jeszcze raz wcieliłby się w prawdziwego detektywa.

Zobacz również: od dziś w kinach – Dzień niepodległości 2!

Pewnie, że bym to zrobił. Tęsknię za Rustem Cohlem. Tęsknię za oglądaniem go w niedzielne wieczory. Tęsknię za oglądaniem Detektywa. Gdy przez pół roku kręciliśmy ten serial, czułem się szczęśliwy, bo żyłem w swoim świecie. Na całe szczęście żona ze mną wytrzymała. Rozmawiałem o powrocie z Nic’iem Pizzolatto i musi być do tego odpowiedni motyw, odpowiedni czas.

https://www.youtube.com/watch?v=KqMQbjaKV5s

Także póki co nie zapowiada się na wznowienie wielokrotnie nagradzanej serii kryminalnej. Sam twórca przyznał, iż z drugim sezonem za bardzo się pospieszono, przez co historia bazowa nie stała na dostatecznie dobrym poziomie. Jednakże Matthew McConaugheya można obecnie obejrzeć w filmie Free State of Jones, który właśnie wchodzi do szerokiej dystrybucji kinowej w Stanach Zjednoczonych.

źródło: joblo.com / ilustracja wprowadzenia: HBO

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?