Hannibal – twórca serialu chce kontynuacji

Po trzech sezonach, stacja NBC zadecydowała o zakończeniu emisji serialu Hannibal z Madsem Mikkelsenem w roli tytułowej. Po tym wydarzeniu, fani produkcji, znani szerzej jako Fannibals robili co w ich mocy, żeby show było kontynuowane. Całe szczęście twórca serialu, Bryan Fuller oraz obsada nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i nie porzucili planów na czwarty sezon. 

Zarówno obsada, jak i ja dalej jesteśmy w grze. Musimy tylko znaleźć odpowiedni, w którym nasze terminarze będą zsynchronizowane. Z przyjemnością kontynuowałbym tę historię z Hugh Dancym i Madsem Mikkelsenem. Miałem z nimi najlepszą relację aktor-twórca w tym przemyśle.

dancy mikkelsen

Zobacz również: Darth Vader oficjalnie potwierdzony w Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie! Pierwsze szczegóły!

Mimo, że najbardziej istotni gracze dalej są na pokładzie, fani będą musieli przeczekać jeszcze rok do oficjalnego oświadczenia na temat czwartego sezonu, gdyż obecnie prawa do streamowania poprzednich serii są w rękach Amazonu. 

2 lata po emisji ostatniego odcinka, sprawdzimy nasze możliwości. Stanie się to najprawdopodobniej w sierpniu 2017. roku. Wtedy będziemy mogli oszacować, jak wygląda sprawa z obsadą, kto będzie chciał powrócić do serialu oraz jak będzie kontynuowany. Mam już napisany scenariusz i obsada jest nim zachwycona. Jesteśmy więc gotowi na oferty.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?