Star Trek – Bryan Fuller o serialu i planach castingowych

Teoretycznie Bryan Fuller nie powinien jeszcze rozmawiać z mediami o nadchodzącym reboocie kultowego serialu. Star Trek powróci do telewizji, dzięki CBS, a Fuller został jego showrunnerem. Przy okazji odbywających się Saturn Awards nie mógł się powstrzymać i pochwalił się, że pomysł na pierwszy sezon już jest, a scenariusze do sześciu odcinków są gotowe. 

Zobacz również: Star Trek – pierwszy teaser serialu!

Fuller zdradził też, że w trakcie trzynastu epizodów pierwszego sezonu Star Trek opowie jedną, spójną historię. Zdjęcia mają rozpocząć się niedługo, więc trwają już castingi i spotkania z aktorami. 

Jest kilku aktorów, którzy nam się podobają. Chcemy kontynuować to, co Star Trek robił najlepiej, czyli być progresywni. Spojrzenie na wszystkie role bez rozróżnienia ich na kolor skóry i płeć jest bardzo fascynujące – powiedział.

Pomimo, że serial nie będzie do końca podlegał tym samym obostrzeniom, co inne produkcje CBS, Fuller zdradził, że niekoniecznie chce wprowadzać dużo nagości czy przekleństw. Premiera Star Trek zaplanowana jest na początek 2017 roku. 

Przy okazji tego samego wydarzenia scenarzysta dał nadzieję fanom Hannibala. O planach na 4. sezon możecie przeczytać TUTAJ

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?