The Greatest Showman on Earth – Michelle Williams z główną rolę żeńską w biografii P.T. Barnuma!

Portal Deadline niedawno poinformował, że wytwórnia 20th Century Fox znalazła w końcu odpowiednią kandydatkę do głównej roli żeńskiej w biografii P.T. Barnuma zatytułowanej The Greatest Showman on Earth. Jest nią trzykrotnie nominowana do Oscara Michelle Williams (Tajemnica Brokeback Mountain, Mój tydzień z Marilyn, Blue Valentine). Aktorka dołączyła do obsady składającej się z Hugh Jackmana (główna rola męska) i Zaca Efrona.

Film The Greatest Showman on Earth, do którego sporządziła scenariusz Jenny Bicks (Seks w wielkim mieście), oferuje widzom musical poświęcony życiu P.T. Barnuma, skupiający się przede wszystkim na stworzeniu przez rzeczonego pana cyrku opartego na pomyśle trzech pierścieni (ang. three-ring circus) oraz jego miłości do Szwedzkiego słowika, czyli Jenny Lind.

Michelle Williams

Zobacz również: Boska Florence – nowe plakaty, zwiastun i materiał zza kulis filmu!

Hugh Jackman, który obecnie kręci trzecią część przygód Wolverine’a, nie tylko wystąpi w omawianym projekcie, lecz również go wyprodukuje. W tej funkcji nie będzie jednak sam. Wspomogą go Laurence Mark i Chernin Entertainment.

Williams z kolei widzowie będą mogli podziwiać na srebrnym ekranie już w grudniu u boku Casey’a Afflecka i Kyle’a Chandlera w dramacie zatytułowanym Manchester by the Sea. Aktorka zakończyła także swój udział w produkcji najnowszego filmu Todda Haynesa – Wonderstruck.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?