the old guard background Advertisement

SDCC: Fear the Walking Dead – zwiastun finalnej połowy 2. sezonu serialu!

Prosto z międzynarodowego konwentu Comic Con stacja AMC prezentuje zwiastun finalnej połowy 2. sezonu serialu Fear the Walking Dead! Znajdziecie go poniżej. Druga połowa omawianego sezonu serialu Fear the Walking Dead powróci na antenę w poniedziałek, 22 sierpnia.

https://www.youtube.com/watch?v=ZF3FrveY14A

Zobacz również: Fear the Walking Dead – plakat oraz zdjęcia promujące finalną połowę 2. sezonu produkcji!

Producentami wykonawczymi serialu pt. Fear the Walking Dead są: Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i showrunner Dave Erickson. Z kolei obsada widowiska z udziałem zombie zawiera następujące gwiazdy: Kim Dickens (Madison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) i Colman Domingo (Strand).

fear the walking dead episode 208 walkers 935

Serial Fear the Walking Dead zabiera widzów na sam początek apokalipsy zombie – czasów, w których świat przechodził przez gwałtowne zmiany na skutek nikomu nieznanych przyczyn. W tamtej chwili ludzkość nie miała bladego pojęcia, co tak właściwie się dzieje. Życie, jakie wszyscy znaliśmy, zostało w ułamku sekundy zachwiane i zmienione w zupełnie nieoczekiwane sposoby.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?