the old guard background Advertisement

SDCC: Agenci T.A.R.C.Z.Y. – oto nadchodzi Ghost Rider! Zapowiedź postaci!

W ubiegłym miesiącu ukazała się teaserowa grafika zapowiadająca 4. sezon serialu pt. Agenci T.A.R.C.Z.Y., która pojawiła się w formie dekoracji na tramwajach przemierzających San Diego. Zatem baner promujący wspomnianą serię przedstawiał pogrążony w płomieniach łańcuch, a ten przecież jednoznacznie przywodzi na myśl postać Ghost Ridera, co z kolei pozwalało mieć nadzieję, że oryginalny bohater zawita do nadchodzącego wielkimi krokami nowego rozdziału produkcji.

Dzisiaj z kolei Marvel Entertainment jednoznacznie potwierdził, że postać faktycznie pojawi się w 4. sezonie serialu pt. Agenci T.A.R.C.Z.Y., jednakże nie w takiej formie, jak zapewne myślicie. Otóż Gabriel Luna zagra Robbie’ego Reyesa, czyli najnowszą inkarnację rzeczonego bohatera. Poniżej zapowiedź postaci.

Zobacz również: SDCC: The Walking Dead – oficjalny zwiastun 7. sezonu już jest!

Czwarty rozdział będzie bez wątpienia zawierał najbardziej rozbudowaną i najambitniejszą historię w całej serii, która rozpocznie się od przedstawienia jednego z najznamienitszych spadkobierców dziedzictwa Ghost Ridera

Powiedział producent wykonawczy Jeph Loeb, po czym dodał:

Kiedy Duch Zemsty wjedzie z impetem w Agentów T.A.R.C.Z.Y., zmieni dosłownie wszystko.

coarbxxxeaeaiv0

Robbie Reyes zadebiutował w wydanym w 2014 roku komiksie pt. All-New Ghost Rider #1 autorstwa Felipe’a Smitha i Tradda Moore’a. Bohater to młody mechanik mieszkający w Los Angeles, który zostaje opętany przez Ducha. Ten z kolei wykorzystuje go w walce przeciwko lokalnym gangom i do zwycięstw w ulicznych wyścigach. Ponadto byt stawił również czoła złoczyńcy o pseudonimie Mr. Hyde, który już miał okazję pojawić się w Agentach T.A.R.C.Z.Y.

Gwiazdami serialu są: Clark Gregg (Dyrektor Phil Coulson), Ming-Na Wen (Agentka Melinda May), Brett Dalton (Grant Ward), Chloe Bennet (Agentka Daisy Johnson), Iain De Caestecker (Agent Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Agentka Jemma Simmons), Nick Blood (Agent Lance Hunter), Adrianne Palicki (Agentka Bobbi Morse), Henry Simmons (Agent Alphonso “Mack” MacKenzie) i Luke Mitchell (Lincoln Campbell).

https://www.youtube.com/watch?v=4tumD13vvIs

https://www.youtube.com/watch?v=tZMTl_XEeDc

https://www.youtube.com/watch?v=pv0gw4AwmNA

Agenci T.A.R.C.Z.Y. powrócą na małe ekrany we wtorek, 20 września.

Fanów Marvela zapraszamy na: www.facebook.com/MARVELFanPolska!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – ComingSoon.net

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?