SDCC: Gra o tron – teaser 7. rozdziału oraz wpadki na planie podczas kręcenia 6. sezonu!

W San Diego nie zapomniano również o wielkim przeboju stacji HBO. Oczywiście nietrudno się domyślić, jaką mam tutaj na myśli produkcję, tak… dobrze zgadliście, chodzi o serial pt. Gra o tron! Zatem na tegorocznym Comic Conie zaprezentowano dwa świetne materiały filmowe. Pierwszy dotyczy wpadek na planie podczas kręcenia 6. sezonu produkcji, a drugi poświęcony jest 7. rozdziałowi serii. Jego tytuł to In Production. Materiały znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=8Wsb4b8CjRs

https://www.youtube.com/watch?v=pjue5j1JRaA

Zobacz również: Gra o Tron – szósty sezon na DVD i Blu-ray już w listopadzie

7. sezon Gry o Tron będzie w większości sfilmowany w Irlandii Północnej, podczas gdy niewielkie części zbliżającego się sezonu zostaną nakręcone również w Hiszpanii i Islandii. Data premiery 7. sezonu zaplanowana jest na przyszłoroczne lato. Warto tutaj zaznaczyć, że rozdział będzie krótszy od poprzednich, które składały się z dziesięciu epizodów. Zatem nowy sezon doliczy się jedynie 7 odcinków. Reżyserami rozdziału są: Mark Mylod, Jeremy Podeswa, Matt Shakman i Alan Taylor.

Producentami wykonawczymi 7. sezonu produkcji są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield; współproducentami wykonawczymi z kolei zostali: Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin i Bryan Cogman; a rolę producentów dzieła powzięli tym razem na swoje barki Chris Newman, Greg Spence i Lisa McAtackney.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?