the old guard background Advertisement

SDCC: Pierwszy teaser nowego serialu Star Trek – znamy tytuł i główny statek!

Na SDCC pokazano kolejną zapowiedź zbliżającego się serialu Star Trek. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, że główny statek serii nazywać się będzie USS Discovery, a sama produkcja nosić będzie tytuł Star Trek: Discovery. Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi!

https://www.youtube.com/watch?v=MHUOty8-Ty0

Zobacz również: Star Trek – pierwszy teaser serialu!

Za serial odpowiedzialny będzie Bryan Fuller (Herosi, Hannibal), razem m.in. z Nicholasem Meyerem (Star Trek II: Wrath of Khan, Star Trek IV: Voyage Home, Star Trek VI: Undiscovered Country), Alexem Kurtzmanem i Rodem Roddenberrym (synem twórcy Star Trek: The Original Series). Na razie o produkcji nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Oficjalne ogłoszenie mówi, że serial przedstawi nowe postacie, a także szokujące i nieznane dotąd światy oraz cywilizacje, których eksplorowanie w dramatycznych okolicznościach jest wizytówką serii od czasów jej powstania w 1966 roku. Serial będzie emitowany na platformie CBS. Zdjęcia ruszą jesienią. Premiera odbędzie się w styczniu 2017 roku. W USA serial będzie dostępny na platformie CBS All Access, w innych krajach (w tym prawdopodobnie i w Polsce) w usłudze Netflix.

Źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: DeviantArt

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?