the old guard background Advertisement

SDCC: The Flash – oto pierwszy zwiastun 3. sezonu serialu! Dr. Alchemy i nowy sprinter!

Flash pojawił się na Comic Conie w San Diego. Efektem jego podróży jest pierwszy, oficjalny zwiastun 3. sezonu niewątpliwego widowiska science fiction! Zobaczcie zatem, jaki wpływ miała decyzja Barry’ego na otaczający go świat. Przyjrzyjcie się ponadto wielkiemu złoczyńcy 3. rozdziału serialu – Dr. Alchemy oraz nowemu sprinterowi!

https://www.youtube.com/watch?v=5LGQRbPERaU

Zobacz również: SDCC: Arrow – pierwszy zwiastun 5. sezonu! Oliver formuje nową drużynę bohaterów!

Poprzednio zdradziliśmy, że premierowy odcinek 3. sezonu serialu The Flash zatytułowany jest Flashpoint, co potwierdza, że nowy rozdział produkcji oparty będzie po części na popularnej historii zawartej w komiksach DC. Zatem Barry w końcówce 2. sezonu cofnął się w czasie, w celu uratowania swojej matki z rąk Reverse Flasha, czego nie udało mu się wcześniej osiągnąć.

W regularnej obsadzie serialu The Flash znajdują się następujące gwiazdy: Grant Gustin – Barry Allen / Flash, Candice Patton – Iris West, Danielle Panabaker – Caitlin Snow, Carlos Valdes – Cisco Ramo, Tom Cavanagh – Dr. Harrison Wells, Jesse L. Martin – Detektyw Joe West i Tom Felton – Julian Dorn (nowy nabytek obsadowy). Trzeci rozdział produkcji zadebiutuje na stacji The CW 4 października tego roku, czyli tradycyjnie we wtorek.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?