the old guard background Advertisement

SDCC: Sherlock Holmes powraca w zwiastunie 4. sezonu serialu BBC!

Właśnie na Comic Conie w San Diego zaprezentowano zwiastun 4. sezonu świetnego serialu stacji BBC, Sherlock, w którym tytułowego bohatera gra Benedict Cumberbatch. Znajdziecie go poniżej: 

https://www.youtube.com/watch?v=xj6c_nXsxW8

Zobacz również: Sherlock – czyżby 4. sezon był ostatnim?

Sherlock jest najpopularniejszym serialem BBC. Niedawno serial otrzymał aż sześć nominacji do tegorocznych nagród Emmy. Specjalny, Wiktoriański odcinek pt. Upiorna Panna Młoda, który mogliśmy oglądać pod koniec zeszłego roku, został sprzedany do 216 krajów stając się tym samym dla Wielkiej Brytanii największym dobrem eksportowym.

Sherlock

Na temat 4. sezonu wciąż niewiele wiadomo. Akcja czwartego sezonu ma rozpocząć się w Anglii. Pokaże nam Watsona (Martin Freeman) i jego żonę Mary (Amanda Abbington) przygotowujących się do zostania rodzicami po raz pierwszy. W tytułowej roli po raz kolejny zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. Potwierdzono również, że Toby Jones (Miasteczko Wayward Pines) zagra przeciwnika Holmesa.

Czwart sezon Sherlocka zadebiutuje na początku 2017 roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?