Detektyw – możliwy trzeci sezon z nowym scenarzystą

Sezon pierwszy Detektywa był jednym z największych pozytywnych zaskoczeń 2014 roku. Serial szybko stał się jednym z ulubionych dla widzów HBO, dlatego jasne było że prędzej czy później nadejdzie sezon drugi. Sezon, który rozczarował. Z nową obsadą, nową intrygą, ale jednak chłodnym przyjęciem. Dlatego realizacja trzeciego stanęła pod dużym znakiem zapytania. Najnowsze informacje donoszą jednak, że sprawa ciągle jest otwarta.

Zobacz również: Andy Samberg stworzy kolejną parodię dla HBO

Scenarzystą i pomysłodawcą serialu jest Nic Pizzolatto, który jednak w przypadku powstania nowego sezonu, zostałby tylko producentem. Tak na łamach EW stwierdził dyrektor programowy HBO, Casey Bloys. Powiedział że projekt na pewno nie jest martwy, negocjacje trwają i są duże szanse, że widzowie ujrzą niedługo pierwsze zapowiedzi trzeciego sezonu.

https://www.youtube.com/watch?v=Q4uxGbhO4ag

Gwiazdami pierwszego sezony byli min. Woody Harrelson, Matthew McConaughey oraz Alexandra Daddario. W drugim wystąpili Rachel McAdams i Colin Farrell.

źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?