Druga szansa – zobacz zwiastun 2 sezonu!

Druga szansa podbiła serca widzów i doczekała się drugiego sezonu. 5 września serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej powróci na antenę TVN. Do dobrze już znanej obsady dołączy Bartłomiej Topa, która zagra prezesa zarządu telewizji.

Bohaterką serialu jest Monika (Małgorzata Kożuchowska) – producentka telewizyjna i agentka gwiazd, która po skandalu próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę. W pierwszym sezonie Monika próbowała się dowiedzieć kto wrobił ją w posiadanie narkotyków. W nadchodzących odcinkach agentka gwiazd wraca znowu na szczyt. Wraz z nią widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy wielkich konferencji, bawić się razem z bohaterami na bankietach, odwiedzić plany zdjęciowe wielkich produkcji i zajrzeć do gabinetu prezesa telewizji. W nowym sezonie nie zabraknie też wielkich intryg, sukcesów i potknięć na czerwonym dywanie. Bohaterowie, których widzowie znają z poprzednich odcinków pokażą się z zupełnie innej strony, ujawniając skrywane do tej pory pragnienia i tajemnice.

Zobacz również: Masters of Sex – zwiastun i plakat 4. sezonu!

https://www.youtube.com/watch?v=BuFlXSICNqU

W najbliższych odcinkach będziemy mieli okazję poznać nowego bohatera, którego zagra Bartłomiej Topa. Wcieli się on w rolę prezesa zarządu telewizji, dla której Monika produkuje serial muzyczny. W nowej serii pojawią się również: Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski i Magdalena Berus. Serial oparty jest na autorskim scenariuszu pod kierownictwem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski. Drugi sezon wyreżyserują: Michał Gazda, Ksawery Żuławski i Tomasz Szafrański.

Źródło: wirtualnemedia.pl & tvn.pl/ Ilustracja wprowadzenia: Piotr Litwic

 

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?