Supergirl, The Flash, Arrow i DC’s Legends of Tomorrow – znamy opisy nowych sezonów!

Stacja The CW opublikowała wczoraj oficjalne opisy kolejnych sezonów swoich czołowych seriali, a mowa tutaj o Supergirl, The Flash, Arrow i DC’s Legends of Tomorrow. Znajdziecie je poniżej.

flashdvd

Zobacz również: SDCC: The Flash – oto pierwszy zwiastun 3. sezonu serialu! Dr. Alchemy i nowy sprinter!

Opis 3. sezonu serialu The Flash, którego premiera nastąpi we wtorek, 4 października, jest następujący:

Kierowany gniewem Barry nieświadomie odgrywa rolę w grze Zooma i odkrywa prawdziwy cel złowieszczego sprintera, którym jest zniszczenie wszystkich Ziem w wieloświecie. W wyścigu życia młody bohater ostatecznie uzyskuje przewagę nad swoim rywalem i pokonuje go raz na zawsze. Jednakże niezdolny do świętowania zwycięstwa, Barry decyduje się na ryzykowny ruch o poważnych skutkach, a co za tym idzie, cofa się w czasie do nocy, podczas której zginęła jego matka, w celu powstrzymania Reverse Flash przed jej zamordowaniem. Ten akt desperacji powoduje nieodwracalne zmiany w przeszłości bohatera, na nowo interpretując jego przyszłość.

arrow tv serial wallpaper

Zobacz również: SDCC: Arrow – pierwszy zwiastun 5. sezonu! Oliver formuje nową drużynę bohaterów!

Opis 5. sezonu serialu Arrow, którego premiera nastąpi w środę, 5 października, jest następujący:

Nowo mianowany burmistrz, Oliver Queen staje w obliczu wyzwania, gdy zmuszony jest walczyć na dwóch frontach o przyszłość Star City. Podczas gdy Diggle wrócił do wojska, a Thea pozostaje nieugięta w kwestii zrezygnowania z życia jako superbohaterka, zespół Green Arrowa zostaje uszczuplony jedynie do Olivera i Felicity – jednakże nie są już oni jedynymi samozwańczymi bohaterami w metropolii. Publicznie pokonanie przez Zieloną Strzałę Damiena Darhka w zakończeniu 4. sezonu produkcji zainspirowało obywateli do wzięcia losu we własne ręce i założenia masek w obronie ich ukochanego miasta, mimo że ich bolesny brak doświadczenia sprawia, iż pełnią bardziej funkcję przeszkód niż faktycznych sprzymierzeńców w boju. Pojawienie się nowego, zabójczego oponenta zmusi Olivera do skonfrontowania się z jego własnym dziedzictwem, zarówno jako burmistrz Star City, jak i Zielona Strzała.

supergirl 1280jpg e43dd4 1280w

Zobacz również: SDCC: DC’s Legends of Tomorrow – legion zagłady w pierwszym zwiastunie 2. sezonu serialu!

Opis 2. sezonu serialu Supergirl, którego premiera nastąpi w poniedziałek, 10 października, jest następujący:

Kara porzuca bezpieczeństwo bycie asystentką Cat Grant w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę ma zamiar robić, podczas gdy jako Supergirl kontynuuje współpracę z organizacją DEO, broniąc obywateli National City i poszukując Jeremiaha i Cadmusa. Ponadto skrzyżuje swoje drogi z Supermanem (Tyler Hoechlin) w trakcie walk z nowymi przeciwnikami, dążąc do zachowania odpowiedniego balansu pomiędzy życiem prywatnym a nieustraszonym superbohaterki.

maxresdefault

Zobacz również: Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl – zdjęcie zapowiadające wielki crossover!

Opis 2. sezonu serialu DC’s Legends of Tomorrow, którego premiera nastąpi w czwartek, 13 października, jest następujący:

Po pokonaniu nieśmiertelnego Vandala Savagea i skorumpowanych Władców Czasu (ang. Time Masters), którzy byli z nim w zmowie, nowe zagrożenie pojawia się na horyzoncie. Dr. Nate Heywood (Nick Zano), niekonwencjonalny i uroczy historyk, zostaje popchnięty do działania po szokującym odkryciu – tytułowe Legendy zostały rozproszone w czasie.

Nate musi szybko znaleźć sposób na uratowanie ulubieńców fanów z pierwszego sezonu, wliczając w to: miliardera, wybitnego wynalazcę Ray’a Palmera (Brandon Routh), wyposażonego w stworzony przez niego kostium pozwalający zmniejszać mu swoje rozmiary (Atom); Sarę Lance (Caity Lotz), wytrenowaną zabójczynią (Biały Kanarek); Profesora Martina Steina (Victor Garber) i Jeffersona Jaxa Jacksona (Franz Drameh), którzy razem tworzą metaczłowieka zwanego Firestormem; i Micka Rory’ego (Dominic Purcell), utalentowanego kryminalistę (Heat Wave). Kiedy Legendy spotykają J.S.A (Justice Society of America, prekursor Justice League) w 1940 roku, Amaya Jiwe (Maisie Richardson-Sellers), znana również jako Vixen, dołącza do ekipy. Gdy zespół w końcu ponownie łączy swoje siły, w oddali pojawia się tajemnica – losy byłego Kapitana zespołu, Ripa Huntera (Arthur Darvill).

Zjednoczeni bohaterowie kontynuują swoją nową misję mającą na celu ochronę linii czasu od aberracji – nietypowych zmian w historii, które mogłoby spowodować katastrofalne skutki. Zatem Nate, wnuk członka J.S.A. – Commandera Steela, musi przezwyciężyć własną niepewność i odnaleźć w sobie bohatera. Ostatecznie Legendy znów zmierzą się z wrogami zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszość w celu uratowania świata przed tajemniczym zagrożeniem.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?