Hit, Hit, Hurra – nowy talent show TVP o dzieciach

7 września TVP1 wyemituje 1 odcinek dziecięcego talent show Hit, Hit, Hurra. Program jest oparty na autorskim pomyśle Marcina Perzyny. Produkcją zajmie się Festival Group.

Uczestnikami programu będą dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. W każdym odcinku będą musiały zaśpiewać jakiś polski lub zagraniczny przebój. Zaplanowano również duety z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. Ich występy oceni profesjonalne jury. W programie nie będzie cotygodniowej eliminacji, co wyróżnia show na tle innych tego typu produkcji.

Zobacz również: Jakie programy rozrywkowe oglądają najczęściej Polacy? Zobacz wyniki najnowszych badań.

hithithurra casting655

Stacja wybrała już uczestników, którzy wystąpią w pierwszej serii. Obecnie ćwiczą oni pod okiem trenerów wokalnych. Wciąż jednak trwają castingi na prowadzącego oraz członków jury.

Show Hit, hit, hurra to nie pierwszy program z udziałem dzieci, jaki pojawił się w polskiej telewizji. Przed laty na antenie TVP1 emitowany był popularny program Od przedszkola do Opola. Czy nowe show odniesie takie samy sukces jak jego poprzednik? Tym razem za pomysł odpowiada Marcin Perzyna, który zajmie się również produkcją. A dokładnie jego firma Festival Group. Program będzie emitowany w środowe wieczory o godz. 20.30.

Źródło: wirtualnemedia.pl/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?