the old guard background Advertisement

MacGyver – zwiastun poprawionej wersji Jamesa Wana

Pierwszy trailer serialowego rebootu MacGyvera spotkał się z taką krytyką ze strony internautów, że stacja CBS postanowiła nakręcić pilot całkowicie od nowa. Włodarzom zależy na sukcesie projektu, dlatego nie szczędzą środków i zmieniono reżysera na Jamesa Wana, który ma na swoim koncie chociażby taki hit jak Szybcy i wściekli 7. Teraz dane będzie widzom zobaczyć wynik jego pracy w kolejnym zwiastunie, zawierającym materiał już z poprawionej wersji pierwszego odcinka.

https://www.youtube.com/watch?v=Y-VRxbRuBjA

Czy oznacza to jednak, że serial zapowiada się lepiej? Dla porównania przypominamy poprzedni zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=Gt8E6X6-744

Zobacz również: Agenci T.A.R.C.Z.Y. – Gabriel Luna opowiada o Ghost Riderze!

Oryginalny serial, wyprodukowany w latach 80. i 90. liczył 7 sezonów. W serii mogliśmy śledzić przygody niesamowitego człowieka, który wiedział wszystko i potrafił zrobić coś z niczego. Swoje umiejętności wykorzystywał w zadaniach powierzonych mu przez tajną Fundację Phoenix.

MacGyver w swoim pierwszym wcieleniu był wyjątkowym bohaterem w skali całęj telewizji. Teraz brakuje tego typu postaci. Na wiele sposobów MacGyver jest niezwykle pozytywnie miłą osobą i sprzeciwia się przemocy, kiedy tylko może.

Takimi słowami Peter Lenkov, producent wykonawczy serialu potwierdzał, że darzy oryginalną wersję dużą estymą. Reboot również ma stronić od przemocy. Jednakże najwyraźniej to wciąż za mało, żeby przekonać fanów, gdyż póki co opinie wobec nowej wersji zwiastuna są podzielone. Jak wam się podoba? Czy należy dać temu projektowi szansę?

Zobacz również: ramówka stacji CBS na sezon 2016/17

źródło: manlymovie.net / ilustracja wprowadzenia: CBS

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?