• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

F. Javier Guiterrez - reżyser prequela filmu Ring ogłosił na swoim twitterze, że zwiastun filmu, którego światowa premiera odbędzie się 28 października 2016 roku, zobaczymy już w przyszłym tygodniu. 

Zobacz również: Blair Witch - oto zwiastun kontynuacji horroru Blair Witch Project!

Jak wiadomo, już tej jesieni nastąpi premiera Rings, kolejnego horroru z kultowej serii The Ring Gore'a Verbinskiego. Film będzie drugim z kolei sequelem; pierwszy wydano jedenaście lat temu. Aż do dziś nie wiadomo było na pewno, czy antybohaterką sequelu ponownie będzie upiorna Samara. Serwis Bloody-Disgusting.com rozwiał te wątpliwości.

W rolę długowłosej topielicy wcieliła się Bonnie Morgan. Aktorka wystąpiła już jako Samara w filmie Ring 2, choć tylko w niektórych ujęciach, w których zastępowała Kelly Stables. Dziennikarze Bloody-Disgusting dzielą się trzema zdjęciami przedstawiającymi Morgan jako Samarę; jedno jest fotosem z planu.

rings2 1000x600Fot. bloody-disgusting.com

Morgan znana jest fanom horroru z kreacji w takich filmach, jak Postrach nocyDemonyPirania 3D czy Łowca czarownic. Na planie zdjęciowym aktorka towarzyszyła Johnny'emu Galeckiemu, Aimee Teegarden, Aleksowi Roe, Matildzie Lutz i Laurze Wiggins. Reżyserem Rings jest F. Javier Gutierrez (Trzy dni, krótki metraż Brasil).

The Ring (2002) - bazującym na oryginalnym, japońskim Kręgu (1998) - dziennikarka trafia na ślad tajemniczej kasety wideo, której seans prowadzi w do śmierci oglądającego. Film okazał się sukcesem kasowym - w przeciwieństwie do swojego pierwszego sequelu. Teraz Paramount planuje przywrócić Samarę na horrorowy piedestał. Studio wierzy, że czekający na premierę projekt stanowił będzie odrodzenie serii.

Źródło: F. Javier Gutierrez / Illustracja wprowadzenia: pinterest.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Dwurznik

Tomasz Dwurznik

O mnie:

Filmy, seriale, książki, mecze piłki nożnej = dobra rozrywka


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.