Advertisement

Stranger Things – zobacz, jak Millie Bobby Brown przygotowywała się do roli Eleven

Młodej aktorce, która wcieliła się w tajemniczą Eleven w Stranger Things nie można odmówić zaangażowania. Dwunastoletnia Millie Bobby Brown poświęciła swoje długie loki, a proces transformacji w swoją bohaterkę uwieczniła na filmie, który możecie zobaczyć poniżej. 

Zobacz również: Stranger Things – twórcy o planach na 2. sezon!

Opis produkcji: Akcja dzieje się w Hawkins w stanie Indiana roku 1980. Stranger Things ukazuje poszukiwania młodego chłopca, który znika jak kamfora w wysoce podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) wraz z pomocą lokalnych władz otwiera dochodzenie w sprawie zaginięcia dziecka. Te z kolei ujawnia serię tajemnic i sekretów, na czele ze ściśle tajnymi eksperymentami sięgającymi korzeniami samego rządu, przerażającymi, paranormalnymi siłami i jedną, niezwykle dziwną dziewczyną. Obraz to prawdziwy list miłosny zaadresowany do wszechobecnych klasyków lat 80.

Obsada serialu: Winona Ryder, Matthew Modine, David Harbour, Charlie Heaton, Natalia Dyer i Millie Brown. Producentami wykonawczymi Stranger Things są: bracia Duffer (Miasteczko Wayward Pines), Shawn Levy (Noc w muzeum) i Dan Cohen (Story of Your Life).

Stranger Things zadebiutował na Netfliksie 15 lipca tego roku. 

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?