Gra o Tron – Spotkanie Daenerys z Cersei w 7. sezonie?!

Gwiazdy Gry o Tron powracają do Belfastu na plan produkcji 7. sezonu. Nie będzie to jednak jedyne miejsce nagrań. Jak donosi portal IrishThrones, aktywność filmowców została zarejestrowana także w małej mieścinie Corbet, która gościła już m.in. oblężenie Riverrun.

Jednak nie ta informacja wzbudziła nadzwyczajną ciekawość wśród zainteresowanych, lecz wieść o możliwych odwiedzinach Daenerys w ruinach smoczej zagrody w Królewskiej Przystani. Fakt ten jest o tyle intrygujący, iż spotkanie Daenerys z obecną królową – Cersei Lannister nie mogłoby odbyć się bez przysłowiowych „zgrzytów”. Oznacza to tyle, że możemy spodziewać się istnych fajerwerków!

daenarys 1024 1000x600

W opowieściach Pieśni lodu i ognia dowiadujemy się, iż smocze zagrody są wiekową oraz masywną budowlą na wzgórzu w Królewskiej Przystani. Wiele lat przed rozpoczęciem znanej nam historii, smocze zagrody były domem Targaryenskich smoków. Ostatecznie zostały one zniszczone, a pozostały po nich jedynie ruiny.

dragonpit 2

Zobacz również: Gra o Tron – zarysy nowych postaci 7. sezonu!

Po tym, jak światło dzienne ujrzały zdjęcia nowych lokacji z Hiszpanii, spekulowano, iż w najnowszym sezonie, któraś z nich może zostać przekształcona w smoczą zagrodę. Nie ma jednak wiarygodnych źródeł, aby potwierdzić, że rzymskie ruiny znajdujące się w pobliżu Sevilli mogłyby przysłużyć się filmowcom w tym celu.

italica 1000x600

Premiera 7. sezonu Gry o Tron planowana jest na lato 2017 roku.

Źródło: watchersonthewall.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?