The Handmaid’s Tale – Yvonne Strahovski zagra żonę Josepha Fiennesa

Yvonne Strachovski (Chuck, Dexter) dołączyła do Elisabeth Moss i Josepha Fiennesa i pojawi się w nowym serialu platformy Hulu – The Handmaid’s Tale. Aktorka wcieli się w żonę bohatera granego przez Fiennesa. Serena Joy zajmuje się pracownikami jej domu, jest wpływową postacią na scenie politycznej, która walczyła o tradycyjne wartości Gilead.

Znalezione obrazy dla zapytania yvonne strahovski

Zobacz również: Famous in Love – Bella Thorne zostaje gwiazdą w nowym zwiastunie serialu

Oficjalny opis serialu: The Handmaid’s Tale to historia Gilead, społeczności totalitarnej, która kiedyś była częścią Stanów Zjednoczonych. W związku z katastrofami ekologicznymi i spadkiem urodzeń, Gilead rządzone jest przez religijnych fundamentalistów, którzy traktują kobiety, jak własność rządową.  Jedną z ostatnich płodnych kobiet jest Offred (Elisabeth Moss). Pracuje, jako służąca w domu Komendanta. Jest też jedną z kobiet zmuszanych do aktów seksualnych, w związku z ostatnimi próbami ponownego zaludnienia zniszczonej Ziemi. W przerażającym społeczeństwie, gdzie jedno słowo może zakończyć jej życie, Offred nawiguje pomiędzy domami dowódców, ich żonami i innymi służącymi. Ma jeden cel – przetrwać i odnaleźć córkę, która została jej odebrana. 

W obsadzie znaleźli się również: Max Minghella (Świat według Mindy), Ann Dowd (Pozostawieni), Samira Wiley (Orange is the New Black) oraz Madeline Brewer (Hemlock Grove).

Serial stworzy Bruce Miller (The 100), który również został producentem wykonawczym. Zdjęcia mają rozpocząć się pod koniec roku, a premiera planowana jest na 2017 rok. The Handmaid’s Tale zostanie oparty na powieści Margaret Atwood z 1985 roku.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcie: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?