Netflix potwierdza. 2. sezon Stranger Things już w 2017 roku!

To już oficjalne! Najlepszy serial tego roku powróci z drugim sezonem do Netflixa już w 2017 roku! Nowy rozdział w przeciwieństwie do pierwszego będzie zawierać nie osiem, lecz dziewięć odcinków. Oczywiście bracia Duffer powrócą w roli scenarzystów i reżyserów kolejnego sezonu. Poniżej znajdziecie teaser, za którego pośrednictwem Netflix ogłosił tę wspaniałą nowinę, a także szczegóły dotyczące 2. sezonu!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=aXWG_kKDZlY

Zobacz również: Stranger Things – recenzja 1. sezonu

Oto nowe szczegóły 2. sezonu Stranger Things:

  • Na początku bracia Duffer zakładali, że drugi sezon rozpocznie się kilka lat po wydarzeniach z pierwszego rozdziału, jednak obaj doszli do wniosku, że pozostało kilka rzeczy niewyjaśnionych, więc prawdopodobnie wraz z nowymi odcinkami wciąż pozostaniemy w latach 80.
  • Na razie nie wiadomo, czy w 2. sezonie zobaczymy Jedenastkę. 
  • Do serialu dołączą cztery nowe postacie.
  • Tworząc kolejny sezon bracia Duffer będą inspirować się twórczością Jamesa Camerona. Według nich rzeczony filmowiec tworząc sequele, sprawia, że widz ma wrażenie, iż ogląda coś zupełnie nowego, świeżego bez utraty ducha oryginału. Właśnie coś takiego spróbują uchwycić twórcy Stranger Things w nadchodzącym sezonie.
  • Akcja 2. rozdziału będzie wykraczać poza Hawkins.
  • Poznamy lepiej wymiar Demogorgona.

Obsada serialu: Winona Ryder, Matthew Modine, David Harbour, Charlie Heaton, Natalia Dyer i Millie Brown. Producentami wykonawczymi Stranger Things są: bracia Duffer (Miasteczko Wayward Pines), Shawn Levy (Noc w muzeum) i Dan Cohen (Story of Your Life).

Źródło: ComingSoon.net / EW.com  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?