Nie z tego świata – Jared Padalecki i Jensen Ackles na okładce Entertainment Weekly

Fani serialu Nie z tego świata po raz kolejny udowodnili, że są najbardziej oddaną społecznością. Dzięki ich głosom na okładce Entertainment Weekly znaleźli się Jarek Padalecki i Jensen Ackles. W najnowszym wydaniu magazynu znajdą się też zdjęcia z Mishą Collinsem oraz Markiem Sheppardem. 

Zobacz również: Nie z tego świata – Sam, Dean i Mary na pierwszych zdjęciach z 12. sezonu

Opis dystrybutora: Dean (Jensen Ackles) i Sam (Jared Padalecki) od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean, zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat walczył ze złem, zniknął. Aby go odszukać i pomóc ludzkości pokonać złe siły, bracia muszą ścigać to, na co on polował… a Sam będzie zmuszony powrócić do życia, które, miał nadzieję, na zawsze zostawić za sobą. 

W dwunastym sezonie zobaczymy znanych nam bohaterów – wróci Crowley (Mark Sheppard) oraz Castiel (Misha Collins). W Nie z tego świata zagości też Rick Springfield, który zostanie nową twarzą Lucyfera. Serial powróci do ramówki The CW już 13 października.

źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia: ew.com 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?