Agenci T.A.R.C.Z.Y. – oficjalny plakat 4. sezonu serialu!

Chciałoby się powiedzieć: Nareszcie! Do sieci trafił w końcu pierwszy oficjalny plakat 4. sezonu serialu ABC, a mowa tutaj o Agentach T.A.R.C.Z.Y. Znajdziecie go poniżej. Możecie na grafice zobaczyć główną obsadę serialu oraz samego Ghost Ridera!

14310293 1177830098948503 3750146418115340455 o

Zobacz również: Agenci T.A.R.C.Z.Y. – oto demoniczne oblicze Ghost Ridera!

Oficjalny opis 4. sezonu serialu: W świetle porozumień z Sokovii oraz z wymazaną Hydrą T.A.R.C.Z.A. została ponownie przywrócona do łask i nie musi już działać z ukrycia. Jednakże organizacja zmuszona była wybrać nowego dyrektora (ze względu na nieprawdziwe doniesienia odnośnie śmierci Coulsona), który został jej nową twarzą. Z kolei poprzedni dowódca ponownie przybrał funkcję agenta i wraz z Mackiem podjął się zadania tropienia i potwierdzenia obecności wzmocnionych ludzi – Inhumans. Bohaterowie próbowali dopaść Daisy aka Quake, której działania wymknęły się spod kontroli, kiedy ta starała się odpokutować swojej przewinienia z przeszłości. Podczas gdy świat widzi w niej niebezpiecznego złoczyńcę napadającego na banki i mosty, nowy dyrektor organizacji nie okazuje nieszczęśnicy żadnych skrupułów i każę ją wyeliminować raz na zawsze. Agent May dostaje zaś zadanie wytrenowania specjalistycznej jednostki uderzeniowej, a Fitz i Simmons poczynili ogromny krok do przodu w ich relacji. Jednakże awans Simmons na specjalnego doradcę dyrektora w dziedzinie nauki i technologii powoduje, że zarówno Fitzowi, jak i reszcie jej byłych kolegów z zespołu trudno będzie się zwierzać lub zaufać osobie, która odkąd została nowym powiernikiem szefa organizacji.

Robbie Reyes (Gabriel Luna) z hukiem pojawi się w życiu agenta Coulsona i jego ekipy jako mechanik pracujący na złomowisku, który potrafi się przemienić w przerażającego Ghost Ridera. Po jakiej strony barykady stanie Robbie? Zostanie sprzymierzeńcem, a może najgorszym koszmarem agentów T.A.R.C.Z.Y.? Tymczasem Fitz odkrywa, że społecznie niezdarny geniusz i przyjaciel Dr. Radcliffe (John Hannah) rozpoczął stawianie wykończeń swojego nowego, tajnego wynalazku.

Gwiazdami serialu są: Clark Gregg (Dyrektor Phil Coulson), Ming-Na Wen (Agentka Melinda May), Brett Dalton (Grant Ward), Chloe Bennet (Agentka Daisy Johnson), Iain De Caestecker (Agent Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Agentka Jemma Simmons), Nick Blood (Agent Lance Hunter), Adrianne Palicki (Agentka Bobbi Morse), Henry Simmons (Agent Alphonso Mack MacKenzie) i Luke Mitchell (Lincoln Campbell).

Agenci T.A.R.C.Z.Y. powrócą na małe ekrany we wtorek, 20 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?