The Flash – Killer Frost powróci w 3. sezonie! Znamy tytuł epizodu reżyserowanego przez Kevina Smitha!

Kevin Smith przypadkowo ujawnił tytuł reżyserowanego przez niego odcinka 3. sezonu serialu The Flash. Jest on niezwykle zaskakujący, zwiastuje bowiem powrót zmarłej tragicznie postaci z 2. rozdziału serii, a mowa tutaj o Killer Frost. Taki jest też właśnie tytuł omawianego epizodu.

Kevin Smith zrobił wszystko, aby uniknąć potencjalnych spoilerów, a co za tym idzie, nie zepsuć fanom widowiska zabawy ze śledzenia przygód Szkarłatnego Sprintera. Zatem prezentując początkową stronę scenariusza 307 epizodu serialu The Flash, przysłonił jego tytuł długopisem, lecz kinomani poprzez odpowiednią edycję zdjęcia i tak zdołali go odczytać. Zresztą zobaczcie sami:

CsV5hCQUsAAmex6

Zobacz również: The Flash – opis pierwszego odcinka 3 sezonu

Jednakże przecież Zoom zabił pochodzącą z Ziemi-2 Killer Frost w 2. sezonie produkcji. Czyżby Barry Allen kolejny raz próbował się cofnąć w czasie? A może wspomniana antagonistka wcale nie zginęła bądź będziemy mieć do czynienia z sobowtórem postaci z zupełnie nieznanego nam świata, przecież tych z pewnością nie brakuje. Inną opcją godną rozważenia opcją jest przemiana Caitlin Snow (Danielle Panabaker) z Ziemi-1 w lodowatą przestępczynię. Opcji jest ogrom, co Wy na ten temat myślicie?

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?