Iron Fist – nowe zdjęcia z planu! Oto Jessica Henwick jako Colleen Wing!

Prace nad nowym serialem wytwórni Marvel i platformy Netflix, a mowa tutaj o Iron Fist, zostały wznowione dzisiaj w Central Park, w związku z czym do sieci wpadły kolejne zdjęcia z planu kręcenia omawianego przedsięwzięcia. Możecie na nich zobaczyć gwiazdy produkcji Gra o tron, czyli Finna Jonesa wcielającego się w Danny’ego Randa i Jessicę Henwick występującą w roli Colleen Wing.

CsdmgguXEAAQ zN

CscrtGhVIAABwEA

CsctX hUEAA3tFi

Zobacz również: Iron Fist – ranny Danny Rand na nowych zdjęciach z planu!

Zdjęcia są własnością @mikashaye (profil na Twitterze) i The Nerd Truth (Profil na Instagramie). Co więcej, po raz pierwszy macie okazję zobaczyć Jessicę Henwick w pełnym przebraniu Colleen Wing. Przyglądając się powyższym fotografiom, można dojść do wniosku, iż przedstawiają pewnego rodzaju sesję treningową.

Obsada nowego serialu Netflixa składa się obecnie z następujących gwiazd: David Wenham (Harold Meachum), Finn Jones (Danny Rand / Iron Fist), Jessica Henwick (Colleen Wing) Jessica Stroup (Joy Meachum), Tom Pelphrey (Ward Meachum) i Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth).

Produkcja Iron Fist to już czwarty serial wliczający się do MCU (ang. Marvel Cinematic Universe), będący owocem współpracy rzeczonego wyżej studia z platformą Netflix. Seria podąża śladami Danny’ego Randa (Jones), który powraca do Nowego Jorku po latach nieobecności. Bohater mierzy się z przestępczością korumpującą ukochane przez niego miasto, wykorzystując do jej zwalczania swoje mistrzowsko opanowane kung-fu, a także zdolność do wzywania niesamowitej, ognistej Żelaznej Pięści (ang. Iron Fist).

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?