Advertisement
banner

The Grand Tour – data premiery nowego programu Jeremy’ego Clarskona i spółki!

Odkąd BBC zrezygnowało w ubiegłym roku z usług Jeremy’ego Clarksona, jasnym było, że najpopularniejszy dziennikarz motoryzacyjny świata nie pozostanie bez pracy na długo. Szybkoo zapowiedziano powrót całej trójki byłych prowadzących Top Gear na Amazonie, w programie zatytułowanym The Grand Tour. Teraz wiemy, kiedy dane będzie nam zobaczyć pierwszy odcinek oczekiwanego telewizyjnego show. Nastąpi to już 18 listopada. 

Zobacz również: TOP 10 – Filmy z motoryzacją w tle

Premiere Date for Jeremy Clarkson's The Grand Tour

Clarkson, Hammond i May zadebiutuję w nowym dla siebie studio namiocie w Kalifornii wspomnianego wyżej dnia i będą powracać w każdy następny piątek, nadając z różnych miejsc na świecie. Program będzie dostępny w usłudze Amazon Prime Video. Wiceprezydent Amazon Prime Video EU, Jay Marine stwierdził że fani byli bardzo zdesperowanie aby dowiedzieć się, kiedy powróci ich ulubiona ekipa, więc bardzo ekstytującym wydarzeniem dla niego jest móc ten termin podać do publicznej wiadomości.

https://youtu.be/oK0lkrtYvVs

Narazie nie wiadomo nic odnośnie pojawienia się show w Polsce.

źródło:comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: Amazon Prime Video

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?