The Flash – rozszerzona zapowiedź premierowego odcinka! Poznaj Kid Flasha!

Stacja The CW opublikowała rozszerzoną zapowiedź premierowego odcinka 3. sezonu serialu The Flash! Zobaczcie alternatywną rzeczywistość będącą rezultatem niezbyt przemyślanej decyzji Barry’ego w końcówce 2. rozdziału widowiska oraz sprawdźcie, jak w to wszystko wpląta się Kid Flash!

https://www.youtube.com/watch?v=XU3oxzY3trI

Zobacz również: The Flash – oto pierwsze zdjęcia promujące premierowy odcinek!

Oficjalny opis premierowego odcinka 3. sezonu serialu: Ile jesteś w stanie poświęcić, żeby mieć wszystko, czego zawsze pragnąłeś? Na początku trzeciego sezonu The Flash spotkamy Barry’ego Allena, który prowadzi wymarzony żywot. Jego rodzice żyją, właśnie zaprosił na randkę Iris West i nie musi już przejmować się obowiązkami superbohatera, gdyż miasto chroni inny speedster – Kid Flash. Z czasem Barry zaczyna zapominać, że kiedyś żył inaczej. Niestety, na horyzoncie pojawia się Reverse Flash, który grozi byłemu Flashowi, że jeśli ten na stałe poświęci się alternatywnej rzeczywistości, pociągnie to za sobą poważne konsekwencje. Wraz z pamięcią o wydarzeniach z pierwszych dwóch sezonów The Flash znikają też moce Barry’ego. W obliczu katastrofy Allen musi zadecydować, czy żyć jak we śnie jako zwykły człowiek, czy może wrócić do swojego świata jako Flash. 

14361372 1153330944759207 5526400389032977391 o

W regularnej obsadzie serialu The Flash znajdują się następujące gwiazdy: Grant Gustin – Barry Allen / Flash, Candice Patton – Iris West, Danielle Panabaker – Caitlin Snow, Carlos Valdes – Cisco Ramo, Tom Cavanagh – Dr. Harrison Wells, Jesse L. Martin – Detektyw Joe West i Tom Felton – Julian Dorn (nowy nabytek obsadowy). Trzeci rozdział produkcji zadebiutuje na stacji The CW 4 października tego roku, czyli tradycyjnie we wtorek.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?