Agenci T.A.R.C.Z.Y. – pierwsze fragmenty 2. odcinka 4. sezonu serialu!

Serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. niedawno wrócił na małe ekrany i jak widać po recenzji zamieszczonej na naszym portalu, nie był to powrót bynajmniej nieudany. Poniżej znajdziecie zatem pierwsze fragmenty 2. odcinka królującego na antenie widowiska. Zapraszamy do oglądania. W klipach zobaczycie nowego szefa organizacji granego przez Jasona O’Marę oraz będziecie świadkami rozmowy Robbiego Reyesa (Gabriel Luna) z Daisy (Chloe Bennet).

https://www.youtube.com/watch?v=jovs292BLHw

 

Zobacz również: Agenci T.A.R.C.Z.Y. – tak powstał Ghost Rider! Zapowiedź 2. odcinka 4. sezonu i walka Ducha Zemsty z Quake!

2. odcinek 4. sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. zatytułowany jest Meet the New Boss, a jego opis brzmi następująco: Daisy decyduje się na pojedynek z Ghost Riderem za straszliwą cenę, a Coulson spotyka się z nowym dyrektorem organizacji, którego śmiały program zaskakuje wszystkich.

Gwiazdami serialu są: Clark Gregg (Dyrektor Phil Coulson), Ming-Na Wen (Agentka Melinda May), Brett Dalton (Grant Ward), Chloe Bennet (Agentka Daisy Johnson), Iain De Caestecker (Agent Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Agentka Jemma Simmons), Nick Blood (Agent Lance Hunter), Adrianne Palicki (Agentka Bobbi Morse), Henry Simmons (Agent Alphonso Mack MacKenzie) i Luke Mitchell (Lincoln Campbell).

14310293 1177830098948503 3750146418115340455 o

Kolejny odcinek 4. sezonu seriali Agenci T.A.R.C.Z.Y. zadebiutuje na małych ekranach już 27 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?