Advertisement

The Ranch Part 2 – zwiastun nowych odcinków serialu z Ashtonem Kutcherem

Netflix zaprezentował zwiastun dziesięciu nowych odcinków komedii pt. The Ranch Part 2, które ukażą się na platformie już 7 października. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=3xYZ3WP9kg0

Zobacz również: Zagubieni w Kosmosie – Molly Parker dołącza do obsady nowego serialu Netflixa!

Po dobrym przyjęciu przez widzów siedmiu odcinków pierwszego sezonu, które ukazały się na początku kwietnia, serial otrzymał zielone światło na produkcję 10 kolejnych epizodów oraz produkcję 2. sezonu, który pojawi się w przyszłym roku. 

The Ranch opowiada o Colcie, który powraca do rodzinnego domu po porażkach związanych z nieudaną karierą futbolisty. Teraz pomoże bratu, Roosterowi i ojcu w prowadzeniu rancza. Oprócz nich na ekreanie pojawiają się również również Elisha Cuthbert i Debra Winger. 

W serialu występują: Ashton Kutcher, Danny Masterson, Sam Elliot, Debra Winger. Producentami wykonawczymi są Don Reo (Dwóch i pół) oraz Jim Patterson (Dwóch i pół, Mike i Molly).

the ranch part 2

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?