Fear The Walking Dead – gwiazda Synów Anarchii w obsadzie serialu!

Do obsady 3. sezonu  Fear The Walking Dead dołącza Dayton Callie, aktor znany z serialu Synowie Anarchii, gdzie wcielał się w postać szeryfa Wayne’a Unsera. Pojawił się też w finałowym odcinku 2. sezonu, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że odegra kluczową rolę w 3. serii. 

Zobacz również: Będzie się działo! Czyli co przyniesie październik do świata kina i telewizji!

soa 06 close ups 0922

Producentami wykonawczymi serialu pt. Fear the Walking Dead są: Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i showrunner Dave Erickson. Z kolei obsada widowiska z udziałem zombie zawiera następujące gwiazdy: Kim Dickens (Madison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) i Colman Domingo (Strand).

Serial Fear the Walking Dead zabiera widzów na sam początek apokalipsy zombie – czasów, w których świat przechodził przez gwałtowne zmiany na skutek nikomu nieznanych przyczyn. W tamtej chwili ludzkość nie miała bladego pojęcia, co tak właściwie się dzieje. Życie, jakie wszyscy znaliśmy, zostało w ułamku sekundy zachwiane i zmienione w zupełnie nieoczekiwane sposoby.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Filmy, seriale, książki, mecze piłki nożnej = dobra rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?