Black Sails – widowiskowy zwiastun 4. sezonu!

Stacja Starz opublikowała pierwszy zwiastun czwartego sezonu pirackiego serialu Black Sails. To już niestety ostatnia seria, ale jak widać historia kapitana Flinta zostanie zakończona z klasą! Miłego oglądania.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=114&v=R0UYpfzBFR8

Zobacz również: Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają – polski tytuł i zwiastun z dubbingiem!

4. sezon Black Sails zabierze nas w same centrum wojny w Zachodnich Indiach. Wybrzeża wyspy New Providence nigdy wcześniej nie były tak zbroczone krwią i im bliżej pokonania tamtejszej cywilizacji, tym bardziej rozpaczliwy będzie ona stawiała opór. 

Pierwsze 3 sezony Black Sails zbierały co tydzień przed ekrany średnio 3,6 milionów widzów. Serial transmitowany jest w około 200 krajach na całym świecie. Wielokrotnie nominowany był do nagród Emmy, ostatecznie otrzymał trzy statuetki za Najlepszy montaż dźwięku oraz dwukrotnie za Najlepsze drugoplanowe efekty specjalne i wizualne. 

Akcja Black Sails osadzona jest 20 lat przed wydarzeniami znanymi z powieści Roberta Louisa Stevensona, Wyspa Skarbów, a jego fabuła skupia się na postaci najbardziej przerażającego wówczas pirata  – Kapitana Flinta (Toby Stephens). Twórcami serialu są Jonathan E. Steinberg (Jericho) oraz Robert Levine (Touch). a wśród producentów znajdziemy między innymi Michaela Baya (Transformers, Pearl Harbor).

black sails plakat

Premierowy odcinek finałowego sezonu Black Sails ukaże się 29 stycznia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?