Powstanie polska Gra o Tron? TVP pracuje nad serialem o Jagiellonach!

Jak donosi portal PIKIO Telewizja Polska zainspirowana światowym sukcesem Gry o Tron tworzy polski odpowiednik serialu HBO. Co więcej znamy już pierwsze szczegóły oraz orientacyjną datę premiery. 

Prezes TVP Jacek Kurski ujawnił, że nad serialem rozpoczęły się już prace. Produkcja ma mieć premierę prawdopodobnie wiosną przyszłego roku. Fabuła opierać ma się na intrygach dynastii Jagiellonów, ich polityce międzynarodowej, prowadzonych wojnach oraz problemach z jakimi kraj zmagał się podczas ich panowania.

Zobacz również: Tomasz Kot jako Kazimierz Wielki w polskim Wspaniałym Stuleciu?!

Jak twierdzi były dyrektor programowy TVP Wojciech Hoflik serial może okazać się jednak produkcją tanią lub niespełniającą oczekiwań. Jeśli dopiero pisany jest scenariusz, a premierę zaplanowano na wiosnę obawy te mogą okazać się jak najbardziej słuszne. Czekamy więc na więcej szczegółów i kibicujemy żeby projekt trafił z powodzeniem na małe ekrany!

Znalezione obrazy dla zapytania jagiełło

Źródło: Pikio.pl | Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?