Program TV – Gladiator, Hobbit 2 i Niesamowity Spider-Man 2 dziś w telewizji! (niedziela 30.10.2016)

Jeśli macie ochotę obejrzeć coś dzisiaj w telewizji, możecie sprawdzić program TV na wtorek 27.09, który przygotowało Movies Room. W repertuarze przede wszystkim kino akcji z kultową Szklaną Pułapką na czele.

Gladiator

20.00 AXN

Dramat , Historyczny, Kostiumowy , USA, Wielka Brytania, 155 min, premiera PL: 14 lipiec 2000
Reżyseria: Ridley Scott 
Scenariusz: David Franzoni, John Logan, William Nicholson
Obsada: Russell Crowe

Opis dystrybutora: Rzymski generał Maximus, skazany na śmierć przez pretendenta do tronu imperium, cudem uchodzi z życiem z zastawionej na niego pułapki. Pojmany przez handlarza niewolników, poddany morderczemu treningowi, zostaje gladiatorem. Dzięki swym niezwykłym umiejętnościom powraca do Rzymu, na arenę Koloseum, gdzie szybko zyskuje szansę na zemstę. 

https://www.youtube.com/watch?v=0BLZbrLogTo


Hobbit: Pustkowie Smauga

22.30 TVN

Fantasy , Przygodowy, USA, Nowa Zelandia, premiera PL: 27 grudzień 2013
Reżyseria: Peter Jackson 
Scenariusz: Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens, Guillermo del Toro
Obsada: Martin Freeman, Manu Benett, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch (głos), Hugo Weaving, Ian McKellen

Opis dystrybutora: Hobbit Bilbo Baggins, Czarodziej Gandalf i Trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy, kontynuują wyprawę, której celem jest odzyskanie Ereboru – Królestwa Krasnoludów. W czasie podróży spotkają niedźwiedzia-wojownika Beorna, gigantyczne Pająki z Mrocznej Puszczy, Leśne Elfy dowodzone przez Legolasa, Taurielę i Króla Thranduila oraz tajemniczego łucznika zwanego Bardem, który przemyca ich do Miasta Na Jeziorze. Kiedy wreszcie ujrzą Samotną Górę staną twarzą w twarz z największym niebezpieczeństwem – Smokiem Smaugiem.

https://youtu.be/kJhE5OWaSho


Niesamowity Spider-Man 2

18.00 Polsat Film

Akcja, Science Fiction, USA, premiera PL: 25 kwiecień 2014
Reżyseria: Marc Webb 
Scenariusz: Steve Ditko, Alex Kurtzman, Stan Lee, Roberto Orci, Jeff Pinkner, James Vanderbilt
Obsada: Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx

Opis dystrybutora: Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx)…

https://youtu.be/9nFW_KhAHb4


Królewna Śnieżka i Łowca

17.25 TV Puls

Przygodowy, Fantasy , USA, , premiera PL: 01 czerwiec 2012
Reżyseria: Rupert Sanders 
Scenariusz: Hossein Amini, Evan Daugherty, Evan Spiliotopoulos
Obsada: Chris Hemsworth, Kirsten Stewart, Charlize Theron

Opis dystrybutora: Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Joe Rotha.

https://www.youtube.com/watch?v=3cIui4aXQPM


Na antenie pojawią się także kolejne odcinki seriali i programów rozrywkowych, m.in. Komisja Morderstw (21.25 TVP 1), Firmowe ewolucje (22.50 TVP 1), Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia (20.05 Polsat), Top Model (21.30 TVN) czy Singielka (20:55 TVN).

Źródła: TeleTydzień, strona Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?