The Expanse – Netflix wprowadza do Polski serial od SyFy

The Expanse to amerykański serial (space opera, dramat) wyprodukowany przez Alcon Television oraz The Sean Daniel Company. Jest on adaptacją książki Przebudzenie Lewiatana autorstwa Jamesa S.A. Coreya. SyFy emituje serial już od 14 grudnia 2015 roku, lecz dopiero teraz po wykupieniu przez Netflixa międzynarodowych praw do jego wyświetlania, wreszcie pojawi się również w Polsce. Pierwszy sezon produkcji w całości zostaje udostępniany w krajach poza Północną Ameryką i Nową Zelandią od 3 listopada 2016 roku. Wreszczie przyszła kolej na Polskę.

https://www.youtube.com/watch?v=y69ltEQlwtw

Opis fabuły: Akcja The Expanse rozgrywa się 200 lat w przyszłości po skolonizowaniu przez ludzkość naszego Układu Słonecznego. Głównymi bohaterami są Jim Holden (Steven Strait) oraz Josephus Aloisus Miller (Thomas Jane). Holden jest zastępcą kapitana statku Canterbury zajmującego się holowaniem brył lodu z Pierścienia Saturna do stacji Pasa. Miller natomiast jest detektywem szukającym pewnej zaginionej dziewczyny, który w trakcie podążania jej śladem odkrywa, że może ona być kluczem do zrozumienia potężnej intrygi – Układowi Słonecznemu grozi wojna.

Zobacz również: Jak Doktor Strange łączy się z Filmowym Uniwersum Marvela?

tv colony featureimage desktop 1600x900

Pierwszy sezon serialu The Expanse składa się z 10. odcinków. Stacja SyFy jeszcze przed emisją pierwszego sezonu zamówiła już drugi, którego premiera przewidziana jest na początek 2017 roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?