• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wśród wielu atrakcyjnych pozycji serialowych, w tym też naszych rodzimych, warto odnotować iż od dzisiaj do obejrzenia za darmo dostępny jest pierwszy epizod produkcji wg pomysłu Marka Hucza i Jana Jurkowskiego. Wielkie teorie Darwina to zbiór kilku fabularnych, w założeniu zabawnych skeczy, które składają się na osobne segmenty, opowiadające historie z różnych gatunków kina. Widzowie poznają przygody króla Władysława Jagiełły i jego giermka, losy załogi pierwszego polskiego statku kosmicznego S.S.F. Grunwald, dysputy na ważne tematy dwóch jaskiniowców oraz ciężkie zmagania z gwiazdami w agencji aktorskiej "Splendor". Poniżej można oberzeć zwiastun pierwszego odcinka.

Zobacz również: recenzja polskiego filmu fantasy - Za niebieskimi drzwiami!

Natomiast cały epizod dostępny jest pod tym adresem. Warto zaznaczyć, iż gościnnie wystąpił w nim całkiem znany polski aktor Marcin Dorociński (Na granicy). Wszystkie kolejne odcinki również będzie można zobaczyć na platformie player.pl, premiera w każdy wtorek. Wielkie teorie Darwina, jak sugeruje odrobinę nazwa, są wymysłem grupy filmowej Darwin, znanej z internetowej serii zatytułowanej Wielkie konflikty. Jak sami tłumaczą, prace nad nowym projektem nie oznaczają rezygnacji z innych produkcji, także grupa w żadnym wypadku nie zawiesza swojej działalności w serwisie Youtube i wciąż planuje tam również publikować swoją twórczość.

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: player.pl

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.